Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
hakkimizda
 
İlk Alternatif Oto Kiralama

2008 yılından bu yana Türkiye’nin öncü filo kiralama şirketi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel filo çözümleri üretiyoruz.

Geniş bir yelpazede sunduğumuz filo kiralama hizmetimiz ile müşterilerimizin standartlarını yükseltmek, ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunarak kurumsal hayatta başarıya ulaşmalarında onlara yardımcı olmak ana hedefimizdir.

İlk Alternatif Oto Kiralama olarak müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermek kuruluşumuzun temel amacıdır. Müşterimizin Kurumsal veya Bireysel oto kiralama ihtiyaçlarını, hızlı, güvenli ve ekonomik en iyi en temiz karşılamayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda uzman kadrosuyla yıllardır güler yüz ve güven ilkelerinden taviz vermeden, en uygun koşullarda oto kiralama servis hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

İlk Alternatif Oto Kiralama açıldığı yıldan bu yana Hedefimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kalabalık prosedürlerden uzak, araç; kiralamanın rahatlığını yaşatarak, müşterilerimize ayrıcalıklı ve prestijli bir hizmet vermektir.

İlk Alternatif Oto Kiralama müşterilerine hizmet sunmanın sorumluluğunu ve hizmetin mükemmel olması gerektiğinin bilincindeyiz. Sektörde “önce müşteri memnuniyeti” sloganıyla yola çıkan İlk Alternatif Oto Kiralama, genç araç filosu ve güler yüzü ile siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik hizmet alması için çaba göstermektedir.